fbpx
+38 097 340 58 98

Якщо у бізнесмена, який заробляє 100 000 грн. кожного місяця, забрати його бізнес і залишити без грошей…….через пів року він знову буде заробляти 100 000. Він перепробує всі можливі шляхи, буде вкалувати ночами, задовбе всіх, але що-небуть придумає, щоб забезпечити себе і сім’ю привичним доходом.
– Якщо молодого кар’єриста звільнять із компанії де він швидко доріс до зарплати 30 000 грн. за місяць…..Він буде во втрати свідомості розсилати резюме, передзвонювати всі старі контакти і використовувати всі зв’язки – поки не влаштується на привичні йому 30 000 грн.


– Якщо продавщицю звільнять з «Сільпо» і позбавлять зарплати в 2500 грн. перших два тижні вона може поплакатись подружкам, але досить швидко вона влаштується а «Рукавичку», «Копійочку» чи в крайньому випадку в «МакДональдс» – але поверне свої 2500.


– Якщо обдертого бомжа, який відвоював у «конкурентів» найбільш людне місце на вокзалі, де збирав за місяць 700 грн. милостині, відвести в інше місто, де він не знає ні людних місць ні «авторитетів» …… Ну ви вже мабуть вловили логіку, так?

У кожної людини є власне грошове мислення, яке формує певний сценарій привичного заробітку.
Грошове мислення- це інформація про то, скільки у людини має бути грошей. А також про це яким способом вона має їх заробити.
– Бомжу не прийде в голову влаштуватись на роботу;
– Продавщиця із «Сільпо» , як правило не задумується про те щоб відправити резюме в «Procter & Gamble»;
– Кар’єристу не прийде в голову відкрити свою фірму;
– Бізнесмен не буде думати про те, як просити милостиню чи куди найнятись на роботу.

Facebook Comments

Hits: 0

error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям