fbpx
+38 097 340 58 98

Власний бізнес без інвестицій під європейським брендом

Запрошуємо Вас долучитись до великого холдингу – німецької консалтингової компанії, яка вже понад 45 років успішно працює в 14 країнах Європи! Тепер це можна зробити і в Україні!

Розпочни будувати  успішне майбутнє вже сьогодні

.

Що ми сьогодні маємо?

 •  Економічний спад, що призвів до збільшення безробіття
 •  Зниження курсу гривні, що різко позначилось на купівельній спроможності людей.
 • Фінансова неграмотність на фоні підвищення недовіри до фінансових установ збільшує вірогідність того, що люди заінвестують гроші у сумнівні компанії чи фінансові піраміди спокусившись на високі відсотки і швидкий дохід, або в кращому випадку триматимуть дома де їх з`їдає інфляція.

Однак якою б складною не була ситуація вихід з неї завжди є.

Варіантів є два!

1. Далі працювати по 8 год на день (це в кращому випадку) за мізерну зарплату і чекати “кращих часів”. Надіятись, що ситуація зміниться і держава чи добрий дядя дасть хороші умови праці і високу зарплату. 2. Не надіятись на когось а почати змінювати ситуацію самому. Почати будувати таке майбутнє про яке мрієте.

 • Якщо Вас задовільняє перший варіант то далі читати немає потреби.
 • Якщо Ви все ще сумніваєтесь, який варіант вибрати, то дайте собі відповідь на наступні питання:
  1. Яким ви бачите своє майбутнє через 5, 10 чи 20 років, якщо все залишити так, як є сьогодні?
  2. На що ви готові піти, щоб змінити своє фінансове становище?      
 • Якщо ж ви прагнете кращого життя і готові для цього щось робити то ознайомтесь з інформацією нижче.

Дмитро Пецкович

Незалежний фінансовий консультант. Експерт з фінансової грамотності, страхування та низькоризикового інвестування. Сфера діяльності фінансове планування та цільове накопичення капіталу. Автор проекту Financial Services


Хто ми і на чому заробляємо?

1

Тарас Радзівіл

Підприємець, незалежний фінансовий консультант.  Експерт з фінансового планування  та інвестування. Розробив понад 200 особистих фінансових планів, які успішно реалізовуються клієнтами.


Наша діяльність успішно поєднює фінансове консультування з навчанням по управлінню особистими фінансами.

Ми незалежні від фінансових установ, що дає нам змогу скласти для клієнта найоптимальніший фінансовий продукт і вибрати ті фінансові послуги та інструменти, які максимально відповідають його потребам.

Детальніше про діяльність Незалежного фінансового консультанта можете прочитати тут

09eabc69944101f75b6a89eecb9f813dНемає причин нам не довіряти тому що:

 1. Ви нічим не ризикуєте. Від вас потрібно лише трохи часу та уваги, щоб дати вам ту інформацію, яка вам може допомогти реалізувати фінансові цілі. Ви вирішуєте самі, потрібно Вам це, чи ні.
 2. Не обіцяємо Вам легких грошей, чи зробити когось міліонером за пів року.
 3. Ми реальні і відкриті люди, які завжди на зв`язку. Наші контакти можна знайти на сайті або в соцмережах. Ви можете нам написати або зателефонувати і задати запитання, яке вас цікавить.
 4. Наш успіх залежить від успіху кожного, хто працює у нашій команді. Тому ми зацікавлені у вашому навчанні, розвитку та доході.
 5. Ви нічого не втрачаєте, а чи зможете щось здобути залежить лише від вас.

2

Чому ця діяльність актуальна саме зараз і на чому можна заробити?

Вам, напевно неодноразово доводилось чути, що Україна зараз стоїть на порозі багатьох реформ. Але чи чули Ви про те, що на них можна непогано заробити?

Ось інформація лише по одній.

В жовтні 2017 році в Україні підписаний закон Про пенсійну реформу (детальніше: ТУТ). Зараз є чудовий час для заробітку на ній. Незабаром в Україні запрацює накопичувальна пенсійна система, згідно якою кожен українець буде мати свій персональний пенсійний рахунок.

В Україні 15 млн осіб працездатного віку. Відповідно в найближчі кілька років буде відкрито до 15 млн. персональних пенсійних рахунків, а це, за різними даними, від 15 до 25 мільярдів гривень комісійних, які будуть виплачені радникам за відкриття таких рахунків в найближчі кілька років.

Пропонуємо відкусити кусок цього пирога.

І це лише невелика частина з того, що пропонує сучасний фінансовий ринок

Цікаво? Напишіть нам

Працювати можна двома напрямками

(в залежності від цілей і активності):

фінансовий радник з доходом від 5 до 8 тис. грн/міс.

Обов’язки:

 • Інформування громадян з питань пенсійної та медичної реформи;
 • розробка особистих фінансових планів;
 • заключення договорів з фінансового ринку;
 • довгостроковий супровід клієнтів.

менеджер з доходом від 10 тис. грн.

Обов’язки:

 • набір персоналу;
 • навчання консультантів;
 •  менеджмент та мотивація команди;
 • робота з командою.

Важливо! Всі необхідні для роботи знання та навички ви отримаєте у процесі навчання та роботи

Які можливості відкриває для вас співпраця з нами?

 • Можливість побудувати власний бізнес з нуля. Для цього не потрібно з вашої сторони ніяких інвестицій і спеціальної освіти – лише бажання вчитись і слідувати поставленій меті.
 • Достойний дохід, який визначає не начальник а Ваша наполегливість та праця.
 • Безкоштовне та якісне навчання (участь у семінарах, тренінгах та інших навчальних подіях). Тут ви навчитесь того, що не вчать в школах та університетах. Це стосується не тільки фінансової грамотності, а й особистої продуктивності та саморозвитку.
 • Вільний робочий графік, який визначаєте для себе самі. Тому, якщо ви вже десь працюєте ця робота для вас може стати додатковим заробітком.
 • Можливість кар’єрного росту.
 •  Командна підтримка та допомога.

Для кого ця робота?

Незалежним фінансовим консультантом може стати кожен. Насправді, це не так важко як може здатись на перший погляд. Не важливо, яка у вас освіта і якого ви віку – єдине що має значення це бажання змінити своє життя на краще і допомагати робити це іншим. Однак Ви не зможете оцінити користь даної пропозиції  і зрозуміти чи підходить вона вам доки самі не спробуєте.

Що Для цього потрібно?

Якщо вас інформація зацікавила і ви бачити у цьому для себе користь – подайте заявку на співбесіду

Ми з вами найближчим часом зв’яжимось для проведення короткої співбесіди. Після чого Вас буде направлено на навчання.

Пам’ятайте вибір завжди за вами. Більшість людей проживають життя так і не досягнувши бажаної мети і не спробувавши тоого, чого так сильно хотіли – а все через те, що боялися змін.  Страх стати іншим, вийти за межі привичного життя був сильнішим за їх мрії. Саме по цій причині 90% людей не використовує можливості, які пропонує їм життя і продовжують жити звичними для себе буднями. Пам’ятайте про це кожного разу, як постанете перед вибором і захочете вибрати більш привичний для себе варіант.

Hits: 78