fbpx
+38 097 340 58 98

В рзділі “Все про гроші” Ви знайдете корисну та актуальну інформацію із сфери особистих фінансів та ефективного управління ними.

Також тут постійно розміщається та оновлюються повідомлення про проведення бізнес ігор, вебінарів та навчальних тренінгів з фінансової грамотності.

Статті

Лише найкраще з сфери особистих фінансів, та фінансової грамоти. Актуальні новини.  Корисні поради щодо інвестування, цільового накопичення та примноження власних коштів.

Вебінари

Інформативно, конкретно про актуальне. Онлайн семінари по фінансовій грамотності – це не тільки інформація, а конкретні рекомендації та інструменти, використавши які, ви позбавитесь боргів та покращите своє фінансове становище.

Бізнес-ігри

В ігровій формі ви зможете пройти шлях від найманого працівника до фінансово незалежної людини, пропустити це через свої емоції, отримати новий життєвий досвід, який відкладається у Вашій підсвідомості. А тренер відслідковує те, як ви думаєте і наскільки це продуктивно, робить детальний аналіз кожного ефективного і неефективного Вашого кроку.

Hits: 33