fbpx
+38 097 340 58 98

Від смерті вас не застрахує ніхто!

Так уже склалось, що в Україні страхування життя сприймають як страховку на випадок смерті. Звучить це абсурдно, однак коли розмовляєш з людьми на цю тему, то більшість сприймає це саме так, мовляв, я не хочу про це говорити і думати, щоб не притягувати до себе біду. Виникає питання – навіщо ж тоді його страхувати?  Можливо саме тому більшість українців цього і не роблять. Цьому, до речі, можна знайти і об’єктивні причини. Саме слово страхування походить від слова страх і саме по собі навіює негативні асоціації. Наприклад англійське слово “insure”  що перекладається як “страхувати” походить від слова “sure” , що означає впевнений, а це, погодьтеся, зовсім інше ніж страх. Тому, насправді страхування потрібно розуміти як гарантія і впевненість у майбутньому. Чому так – дивіться далі: 

  • Поліс накопичувального страхування – це скарбничка. Відкладаючи визначену суму грошей певну кількість років, людина собі формує капітал. Для чого це робити? Життя людини з фінансової точки зору, в більшості випадків, виглядає так:

strahuvanya zhytya

Як правило до завершення навчання дитина утримується батьками. Після його завершення починає заробляти собі на життя самостійно. Із досвідом дохід у людини зазвичай зростає і під кінець кар’єри досягає максимуму.

Потім настає період, який для більшості українців є чи не найважчим. Перехід від достатку до мізерної державної пенсії боляче б’є людину.  Для того, щоб жити достойно у цьому віці потрібен капітал. Хто може вам його дати – держава, діти, родичі? Чи варто на це розраховувати? Тільки Ви самі можете про це подбати відкладаючи частину грошей на протязі життя. Саме так і працює договір накопичувального страхування життя. Уклавши такий договір, людина робить внески протягом життя до закінчення терміну дії і таким чином формує собі капітал, який буде годувати її на заслуженому відпочинку.

  • Накопичувальне страхування життя – це безпека. Насамперед від випадків, які можуть вплинути на дохід людини (травми, втрата тимчасової чи постійної працездатності). Такі випадки можуть трапитись з кожним, і ви можете, подібне пригадати зі свого життя чи життя своїх знайомих подібні ситуації. Деякі з них можуть серйозно вплинути на фінансовий стан сім’ї. Допомогти у таких випадках може поліс накопичувального страхування життя через страхові виплати.

Звичайно думати потрібно оптимістично, і про нещасні випадки взагалі не слід думати – до них потрібно бути готовим в тому числі фінансово.

До, слова державна пенсія це також страховка і називається вона загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, відповідно до якого з кожного офіційно працюючого українця стягуються внески до пенсійного фонду. От тільки сьогодні вона вже не працює і на це є свої об’єктивні причини, які читайте тут. Тому, держава вже зараз зацікавлена у відкритті полісів накопичувального страхування, і повертає 15% від річних внесків кожному хто його має у якості податкової знижки. Приватні пенсійні накопичувальні програми це лише питання часу, однак чи він у вас є?

Facebook Comments

Hits: 174

error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям