fbpx
+38 097 340 58 98

Сьогодні можна багато знайти інформації про те як стати успішним і багатим. Інтернет буквально переповнений різними порадами і формулами успіху чи секретами багатства. На цю тему написано багато книг та статей. І в цьому нема нічого дивного, тому що це людей цікавило завжди і актуальною ця тема буде поки житиме людина.

Щоб виховати в собі потрібні психологічні якості, вибудувати для себе певну модель поведінки, стратегію та план дій, що в кінцевому результаті приведе до успіху і багатства необхідно не тільки знати що для цього потрібно зробити, а й те, що може цьому завадити. Тому в даній статті пропоную розглянути 7 причини, які заважають більшості людей бути багатими та способи їх подолання.

1. Байдужість – відсутність самолюбства, небажання боротися з бідністю, відсутність будь-якої протидії чи опору життєвим труднощам. Ознаками байдужості є фізична та інтелектуальна лінь, відсутність ініціативи, уяви, ентузіазму та самоконтролю.

Щоб уникнути та побороти стан байдужості чи апатії потрібно: по-перше, не запускати ситуацію і не дозволяти їй розвиватися самій по-собі; по-друге, визначити причину такого стану і спробувати її усунути; по-третє, чітко для себе визначити найважливішу причину, заради якої потрібно рухатись уперед і почати діяти самостійно, не чикаючи зовнішнього поштовху; по-четверте, проаналізувати своє наявне становище і усвідомити що на вас чекає в кінці, якщо не почати змінюватись.

2. Страх – головна причина, що заважає діяти і приймати рішення, а без цього розбагатіти неможливо. Так вже сталося, що в нас є багато різних страхів, чогось ми боїмось більше чогось менше. І варто пам’ятати, що найбільш руйнівним для нас є страх бути бідним і відповідно він є найбільшою перешкодою до багатства. Цей страх паралізує розум, руйнує уяву, вбиває самовпевненість, підриває ентузіазм, подавляє ініціативу і розмиває цілі. Він придушує наполегливість, перетворює силу у безсилля, убиває амбіцію, погіршує пам’ять і притягує неприємності.

Щоб подолати цей страх потрібно усвідомити що це лише стан свідомості і нічого більшого, навчіться контролювати свою свідомість і ви зможете управляти своїм життям. Не бійтесь подивитись в очі своїм страхам тільки так ви зможете їх подолати. Займіться самоаналізом і це дозволить виявити слабкості по які ви не хочете знати. Будьте з собою максимально чесним, це необхідно, для того щоб почати змінюватись.

3. Нерішучість – привичка дозволяти іншим думати за себе, а самому займати очікувальну позицію. Позбавляє людину самостійного прийняття рішень а значить і можливості бути незалежним в тому числі і фінансово. Ознакою нерішучості є згода на компромісні, іноді не вигідні для себе умови, замість жорсткої боротьби.

Причиною нерішучості є страх, тому щоб позбутись нерішучості потрібно подолати страх. Ставте перед собою максимально чіткі цілі і будьте впевнені у результаті. Розвивайтесь фізично та інтелектуально – це підвищує впевненість.

4. Стурбованість – звичка шукати помилки в інших; жити не по кишені; зневажливе ставлення до своєї зовнішності, насуплений, похмурий вигляд; нестриманість у вживанні алкоголю, іноді – наркоманія; нервозність, невпевненість у собі.

5. Сумнів – як правило появляється у формі пояснень та перепрошень, покликаних виправдати свої неуспішні дії. Інколи може бути причиною критики або страху.
Щоб подолати сумнів потрібно знайти справжню причину, що його породжує. Якщо це страх – то з чим він пов’язаний, якщо критика – то чи конструктивна і від кого. Виховуйте в собі впевненість. Не бійтеся помилитись.

6. Надобережність – тенденція бачити лише зворотну сторону медалі; думки і розмови про можливі невдачі, замість концентрації свідомості та зусиль на засобах досягнення цілі. Зацикленість на можливій поразці чи невдачі при одночасному небажанні шукати способи, як її уникнути. Очікування «свого часу», що поступово стає своєрідним світоглядом. Згадування про невдах та презирство переможців. Песимізм, що призводить до виразки шлунка, поганого виведення шлаків з організму, інтоксикації, порушення дихання, загальній слабкості і вразливості до хвороб.
Від всього застрахуватись неможливо так само як неможливо все передбачити, тому надмірна обережність лише гальмує розвиток, але аж ніяк не гарантує безпеки. Часто, щоб перемогти потрібно ризикувати.

7. Відкладання  – звичка відкладати на завтра те, що можна було б зробити рік тому; витрата всіх сил на виправдання власної бездіяльності, замість роботи; уникнення відповідальності.
Роби сьогодні то, інші не хочуть – завтра будеш жити так як інші не можуть.

Facebook Comments
error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям