fbpx
+38 097 340 58 98

Найбільш згубною є думка, що треба взяти кредит, щоб оплатити борги. Хоч кредит є ніщо інше як той таки борг. У це порочне коло людина потрапляє поступово і цілком усвідомлено. У чому ж тоді проблема? Чому люди, усвідомлено залазять у боргову яму і привикають жити в кредит, з якої подекуди не можуть вилізти до кінця життя?

Чули забавну історію про жабу? Що буде, якщо жабу кинути в баняк з гарячою водою? Вона відразу вирішить: «Тут некомфортно, треба по скоріше «вимітатись» звідси». І тут же вискочить. А що ж трапиться, якщо ту саму жабу помістити в баняк з холодною водою, поставити на плиту і поступово нагрівати? Жаба розслабиться. Вона звичайно помітить, що робиться тепліше, але вирішить: «Трохи зайвого тепла не зашкодить». І в результаті закінчиться все тим, що жаба звариться.

Мораль: багато чого в житі накопичується поступово. Так відбувається з тими ж таки боргами. Якщо б Ви проснулись і тут несподівано виясняється, що у вас боргів на шістдесят тисяч гривень, це б вас безсумнівно стривожило. Але якщо події розвиваються поступово – сьогодні десять гривень, завтра чотирнадцять, – то у Вас виникне спокуса не сприймати це серйозно.

Але все в житті накопичується. І в один прекрасний день, борги не даватимуть вам вільно дихати. Неможна недооцінювати дрібниці – вони накопичуються. Будь яка дрібниця, або приближає Вас до цілі або віддаляє від неї.

Facebook Comments

Hits: 14

error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям