fbpx
+38 097 340 58 98

ФІНАНСОВА БІБЛІОТЕКА

Найбагатша людина у вавілоні

Чудовий посібник з фінансової грамртності. Написаний в оригінальному художньому стилі. Тут зібрані базові фінансові принципи та закони, виконуючи які кожен зможе досягти фінансового благополуччя.

"Як працювати 4 години на тиждень"

Книга, яка може перевернути вашу свідомість відносно роботи і відпочинку, внести цікаві ідеї та цінності у ваше життя. З неї ви дізнаєтесь як можна втекти від графіку 9:00-18:00, працювати де завгодно і приєднатися до “нових багатих”.

Від нуля до одиниці

В основу цієї книги покладено курс лекцій про стартапи, який Пітер Тіль читав у Стенфордському університеті у 2012 році. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони.

Роберт Чалдіні "Психологія Впливу"

Від чого залежить поведінка споживача, та що примушує нас казати “так” на ту чи іншу пропозицію? Як переконувати людей та уникати небажаного впливу? Відповіді знайдете на сторінках цієї книги.

Ніколи не їжте на одинці

Книга про те, як заводити корисні знайомства та будувати бізнес відносини. Навчить вас ставитись до людей як до соціального капіталу і розкриє секрети успіху завдяки широкому колу знайомств. Дізнайтеся, як стати помітним у будь-якому товаристві і цікавим для будь-якої людини та як одним телефонним дзвінком чи вчасно врученою візиткою змінити своє життя.

Чорний лебідь

В основу книги закладена теорія Насіма Талеба про важкопрогнозавані події, які автор називає “Чорними лебедями”, та їх глобальні наслідки для історії. Про непомітні дрібниці величезних масштабів. Та чому, ми люди, рахуємо копійки, але забуваємо про мільйони. Фінансовий гуру й філософ переконаний, що аби досягти успіху, треба знати, як приручити Чорних лебедів.

Багатий тато, бідний тато

Книга американського фінансиста японського походження стала надзвичайно популярною у всьому світі, завдяки своїй інформативності та наочним прикладам. Тут ви отримаєте ті знння про гроші, які не дає жодна школа чи університет.

Бізнес ХХІ століття

В книзі описується нова модель бізнесу, який ще називають багаторівневим. На думку автора, вона являється найбільш багатообіцяючою для більшості людей у плані контролю над своїми фінансами, майбутнім і долею.

Розумний Інвестор

Перше видання книги відбулось у далекому 1950 році. З цього часу вона передавалась 10 разів тільки у США і залишається актуальною і сьогодні. Уорен Баффет свого часу назвав цю книгу найкращою з усього, що було написано про інвестиції.

Сила звички

Чому ми поводимось так а не інакше в житті та бізнесі. Здоров`я, заощадливість, ефективне управління грошима та власним часом – це лише сукупність звичок, які потрібно сформувати. Як це зробити знайдете на сторінках книги.

Кринечар

Захопхива життєва історія хлопчика-сироти, та його випадкових вчителів. Втім, чи можна назвати випадковим те, до чого тебе веде жага життя, та любов до того, що ти робиш. Життя нам часто підкидає можливість подружитися з грошима, часто в дуже незвичайний спосіб. Як навчитися це помічати і використовувати знайдети на сторінках цієї книги.

Думай і багатій

Це має бути настільна книга кожного, хто хоче щось в житті досягнути. Інструкція для отримання успіху, багатсва, життєвої енергії та цілеспрямованості.

Заразливий

Ця Книга не стільки про фінанси, як про те, що до них приводить. Вона відкриває таємниці заразливого контенту та допомагає зрозуміти феномен вірусного розповсюдження інформації, ідей чи товару.

Численні джерела доходу

Роберт Аллен описує десять незвичайних, але практично безвідмовних способів заробітку грошей. Ви дізнаєтесь, як забезпечити для себе побічний і постійний дохід 24 години на добу і 7 днів на тиждень, раціонально використовувати свій час та енергію.

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє

Це біографія одного з найуспішніших та найпрогресивніших підприємців-новаторів – Ілона Маска. Людини, яка змінює світ своєю наполегливістю, вірою і працею, та впевненої, що можливість жити людині за межами нашої планети – це справа завтрішнього дня.

Мислення швидке й повільне

Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? Лауреат Нобелівської премії у галузі поведінкової економіки розкриває таємниці людського мозку, не знаючи яких ви ризикуєте зробити неправильний вибір в магазині, інвестувати в неуспішні проекти і загалом прийняти неправильні рішення.

Приватні гроші

Книга Нобелівського лауреата з економіки Фрідріха Хайека, в якій він розкриває питання функціонування вільного суспільства. Наводить аргументи за  припинення урядової монополії емітувати платіжні засоби. Показує механізми і наслідки зловживань суспільною довірою з боку урядів. Книга заставляє задуматись про майбутнє грошей. Цікаво те, що процеси, про які роздумує автор зараз відбуваються у світі криптовалют, хоча книга була написана майже пів століття тому.

А які книги можете порекомендувати ВИ?

Hits: 42