fbpx
+38 097 340 58 98

Наша професійна місія

зробити так, щоб кожен, після відвідання сторінки сайту чи особистої нашої зустрічі став багатшим

Як ми це робимо:

  • Підвищуємо фінансову грамотність.
  • Формуємо звичку відкладання, вчимо та показуємо як робити це ефективно.
  • Проводимо аналіз фінансового стану та створюємо базовий фінансовий план сім`ї.
  • Показуємо, як ефективно та вигідно взаємодіяти з фінансовими установами.
  • Пропагуємо плюсовий фінансовий баланс та здоровий спосіб життя в контексті фінансових цінностей.
  • Розвиваємо фінансову культуру в Україні і показуємо, що для гідного заробітку, планування освіти для дітей і гідної пенсії не обов`язково їхати працювати за кордон. Це можна реалізувати в Україні. 

Дорогі друзі, ми раді вітати вас на нашому сайті.

Сучасний матеріальний світ важко уявити без грошей і різного роду фінансових операцій. Практично кожна людина, хоче вона цього чи ні має відношення з грошима та фінансовими установами. Сьогодні фінансовий ринок настільки розвинений і різноманітний, що розібратись у ньому складно навіть фахівцям з фінасовою освітою не кажучи вже про звичайних людей.

Також цей вид діяльності, напевно найбільше за інших, насичченний різного роду недобросовісними представниками, основна мета яких виманити у людей гроші, часто в незаконний спосіб та різні афери.

Наша мета допомогти кожному навчитись ефективно управляти своїми фінансами, для реалізації своїх матеріальних цілей. На сайті ви знайдете багато корисної інформації по фінансовій грамотності, а  також інструментів по ефективному управлінню грошима і плануванні бютжету.

Шановний читачу щиро сподіваємось що цей сайт стане для Вас ефективним фінансовим гідом, підвищить фінансову грамотність, і допоможе стати фінансово незалежною та успішною людиною.

Для нас дуже важливо знати своїх віртуальних читачів, а також почути їхню думку стосовно викладеної інформації, тому будь-ласка у коментарях на сторінках сайту залишайте свої відгуки та коротку інформацію про себе.

​З повагою, автор сайту Дмитро Пецкович

Hits: 70