fbpx
+38 097 340 58 98
  1. Великі гроші досягаються тільки важкою працею. Якщо це твердження засіло глибоко у вашій голові, ви все життя будете виконувати важку роботу і отримувати мізерну зарплату. Таким переконанням, ви самі блокуєте для себе можливість отримання великих грошей. Заробити більше грошей насправді досить легко – потрібно тільки дозволити цій думці проникнути у вашу свідомість і включити свій розум ля їх заробітку.
  2. Гроші в житті не головне. Це також то твердження, яке заважає пропустити у своє життя більше грошей, а з ними і щастя. Так, самі по собі гроші нічого не варті, але вони є мірилом тих цінностей, які ви несете для інших. Повірте, якщо ви несете цінність іншим людям, то у вас немає шансів уникнути великих грошей. І ви зможете отримати все, що дає вам життя і подарувати щастя своїм близьким та рідним.
  3. Гроші портять людину. Це твердження є також помилковим, яке в більшості вигадується людьми, які таким чином, виправдовують свою бідність. Більшість міліонерів та мільярдерів – це розумні і самодостатні особистості. В них часто менше зла, чим в озлоблених бомбах і чи алкоголіках.
  4. Чесним способом грошей не заробиш. Більше того, саме таким чином і заробляють великі статки. Корисна справа, що потрібна людям завжди приносить більше грошей людині, яка її створила.
  5. Соромно бути багатим, коли навкруг скільки бідних. Навпаки багатим бути приємно, і нічого стидного в цьому немає. Ви можете дозволити собі подорожувати, насолоджуватись життям і турбуватися про своїх рідних та близьких. А в тому, що більшість людей навкруг бідняки – тільки їх вина. Кожен сам творець своєї долі.
  6. Якщо гроші є їх потрібно зберегти на «чорний» день. Для чого так робити? Навпаки, гроші потрібно вкладати в справи і тоді вони будуть приносити ще більше грошей. І «чорний» день не наступить ніколи.
  7. І останнє поширене і саме згубне твердження – бідним народився, бідним і помру – проти долі не попреш. Це хороший спосіб перекласти відповідальність за своє життя зовнішнім обставинам. Але, насправді, як показує практика, більшість всесвітньо відомих мільярдерів є вихідцями із бідних сімей.
Facebook Comments
error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям