fbpx
+38 097 340 58 98

У кожної людини своє відношення до фінансів. Хтось з грошима дружить, а хтось не дуже, але практично всі хочуть мати грошей стільки скільки потрібно і навіть більше.

Як правило гроші люблять тих, хто вміє з ними поводитись і дотримується їх законів.
Насправді ці закони не є складними, але більшість людей їх ігнорує – і абсолютно даремно, адже не виконуючи їх розбагатіти неможливо.

Гроші потребують поваги, а закони грошей – тим більше.

1. Закон вибору

Суть цього закону дуже проста – кожна людина сама вибирає ким їй бути багатою чи ні. Ми створили сотні переконань, якими обмежуємо самі себе – не віримо ні у свої здібності, ні в можливості, які нас оточують, хоч вважаємо себе достатньо розумними.
А тепер задайте собі питання «Якщо я такий розумний, то чого все ще не є багатим?» І чесно дайте відповідь. Відповідей може бути багато – серед них можуть бути і справжні причини і банальні відговори, при чому відговором буде більшість (нема здібностей, не в той час народився, не в тій країні, нема освіти і т.п.)

Якщо ви по справжньому повірите в себе, приймете тверде ріш

ення стати багатим і будете діяти у цьому напрямку, то неодмінно доб`єтись свого. Багато успішних людей стали багатими, починаючи з самих низів. Все, що вам потрібно – забрати обмеження із своєї голови.

2. Закон капіталу

Тут річ піде зовсім не про гроші. Справжній капітал – це наша здібність заробляти. Та сума, яку ви отримуєте на сьогоднішній день являється мірою того, наскільки ви розвинули в собі здібність заробляти гроші. Підвищуйте свою особисту цінність, розвивайте свої здібності і навички. Намагайтеся працювати не більше, а краще. Найкраща інвестиція – це інвестиція в себе самого.

3. Закон перспективи

Приймаючи фінансове рішення, прорахуйте свої кроки на перед. Іншими словами, починаючи нову справу чи проект, нерозумно розраховувати на швидкий прибуток. Нехай зараз ваш дохід не великий, але якщо в перспективі ваша діяльність може збільшити його в десятки раз – наберіться терпіння і слідуйте наміченому плану. Багаті люди завжди дивляться в майбутнє.

4. Закон накопичення

Завжди потрібно відкладати 10% від своїх доходів. На перший погляд може здатись, що це багато, та й ситуація не сприяє відкладанню – борги, непередбачувані витрати, маленький дохід, тощо. Якщо 10% для вас дуже велика сума, почніть хоча б з 1%. Через деякий час почніть відкладати уже 2% або 3% і поступово збільшуйте суму до 10%. Ці гроші – ваш фінансовий резерв, який дозволить вам почуватись у відносній безпеці.

5. Закон інвестиції

Один з найважливіших грошових законів. Ніколи не спішіть розлучатись зі своїми грошима, і перш ніж інвестувати, ретельно вивчіть справу, в яку ви збираєтесь вкласти свої кровні. Гроші – це в деякому розумінні частина вашого життя, оскільки потратили час для того, щоб їх заробити. Так чи варто відповідально відноситись до результатів своєї праці?

Завжди питайте себе, що буде, якщо втратите все, що збираєтесь вкласти? Якщо ця втрата буде для вас болючою, то розумніше відмовитись від такої інвестиції, тому що краще зберегти то є, ніж втратити нажите.

6. Закон збереження

Надійність вашого фінансового майбутнього визначається зовсім не тим скільки ви заробляєте, а тим, скільки у вас залишається після заробленого. Ті 10%, які відкладаються н

е

враховуються.

7. Закон аналізу

Регулярно виділяйте час для того, щоб проаналізувати ваше фінансове становище. І робити це потрібно не раз на рік а хоча б раз на тиждень. Роздумуйте над тим, як краще розпорядитися власними грошима. Чим більше часу ви витрачаєте на роздуми про фінанси, тим більше продуманими та розумними будуть ваші рішення.

Facebook Comments

Hits: 425

error

Сподобався сайт? Розкажи про нього друзям